Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Kendamil Medi Plus Cows milk allergy (400 g)

 

Potravina vhodná od narození pro řízenou dietní výživu při alergii na bílkovinu kravského mléka

Dostupnost Skladem
499 Kč
   
Kategorie Dětská výživa
 
  • Potravina není vhodná pro kojence s galaktosemií (s vrozenou poruchou metabolizovat galaktózu), intolerancí na laktózu a glukózo-galaktózovou malabsorpcí (porucha trávení glukózy a galaktózy)
  • Potravina pro zvláštní výživu - potravina pro zvláštní lékařské účely
  • Musí být podávána pouze na doporučení lékaře a pod jeho dohledem
  • Tato hypoalergenní kojenecká výživa obsahuje extenzivně hydrolyzovanou mléčnou bílkovinu a prebiotika FOS
  • Toto mléko je nutričně kompletní kojenecká výživa vhodná jako jediný zdroj výživy pro kojence od narození, nemohou-li být kojeni
  • Dále je vhodné i od ukončeného 6. měsíce do 1 roku v rámci smíšené stravy

Složení: Maltodextrin, rostlinné oleje (slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový olej, řepkový olej, slunečnicový olej), hydrolyzovaná syrovátková bílkovina (z mléka), hydrolyzovaný kasein (z mléka), fruktooligosacharidy (FOS), fosforečnan vápenatý, hydroxid draselný, emulgátor (ester kyseliny citronové a mono-a diglyceridu), chlorid vápenatý, olej z mikrořas Schizochytrium sp., hydroxid vápenatý, cholin-chlorid, L-histidin, olej z Mortierella Alpina, chlorid hořečnatý, kyselina askorbová, L-arginin, L-tryptofan, inositol, taurin, nukleotidy (cytidin- 5‘ monofosfát, sodná sůl uridin-5’-monofosfátu, adenosin-5’-monofosfát, sodná sůl inosin-5‘-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5‘-monofosfátu), síran železnatý, síran zinečnatý, vitamín E, L-karnitin, niacin, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, síran měďnatý, thiamin, vitamín A, vitamín B6, síran manganatý, jodid draselný, kyselina listová, chlorid chromitý, vitamín K, molybdenan sodný, seleničitan sodný, biotin, vitamín D, vitamín B12. Alergeny jsou vyznačeny tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Tabulka dávkování: 1 odměrka = 4,8 g; 1 odměrka na 33 ml vody

Přibližný věk dítěte Přibližná váha dítěte (v kg) Objem vody na 1 dávku (v ml) Počet odměrek na 1 dávku Počet dávek za 24 hodin
0-1 týden 3 100 3 6
1-4 týdny 3,5 130 4 5
1-2 měsíce 4,5 130 4 5
3 měsíce 5,5 165 5 5
4-5 měsíců 6,5 200 6 5
6 měsíců+ 8 230 7 4

 

Umyjte si ruce, sterilizujte veškeré pomůcky a lahvičku dle pokynů výrobce.

Převařte čerstvou vodu a nechte vychladnout. Ideální teplota je 37°C (v příliš chladné vodě se mléko může hůře rozpouštět). Nalijte požadované množství vody do láhve.

Pomocí odměrky, která je součástí balení, přidejte daný počet zarovnaných odměrek do láhve s vodou.

Uzavřete láhev a dobře protřepejte, aby se prášek rozpustil.

Vždy před podáváním nejprve ochlaďte na teplotu přirozenou k pití.

Důležité instrukce pro krmení: Používejte správné množství zarovnaných odměrek, jak je instruováno. Dítěti může být špatně při použití více nebo méně odměrek, než je nařízeno. Pokud připravenou stravu nevyužijete do 2 hodin od připravení, doporučujeme stravu zlikvidovat a připravit novou. Neohřívejte v mikrovlnné troubě. Díky složení Kendamil Medi Plus COWS‘ MILK ALLERGY se u vašeho dítěte může vyskytnout řídká a zelená stolice. Nedávejte do ledničky ani nezamrazujte. Nepoužívejte v případě, že byl obal již dříve poškozen.
 
Hmotnost: 400 g. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost (Best before) viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem.
  
Důležité upozornění: Kojení je nejlepší způsob, jak vyživovat vaše dítě. Kendamil Medi Plus COWS‘ MILK ALLERGY je potravina pro řízenou dietní výživu při alergii na bílkovinu kravského mléka. Musí být používána jen pod lékařským dohledem a po zvážení všech možností krmení, včetně mateřského mléka. Není vhodná pro parenterální použití (krmení přímo do krevního řečiště). Při krmení z lahvičky zamezte nepotřebnému prodlužování kontaktu savičky se zuby dítěte, zvyšujete tím riziko zubního kazu. Ujistěte se o vyčištění zubů vašeho dítěte po každém krmení před spaním.
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.