Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Kendamil variace BIO kaší se lžičkou (4 x 150 g)

 

4 nemléčné BIO kaše s dlouhou tenkou lžičkou vhodnou k prvnímu krmení

Dostupnost Skladem
396 Kč
   
Kategorie Dětská výživa
 

Výběr čtyř druhů výživných dětských kaší v prášku ze srdce anglických pastvin, které se míchají s mlékem, které pro dítě běžně používáte.

Obsahuje tyto kaše: BIO bezlepková (4m+), BIO vícezrnná (7m+), BIO bezlepková s ovocem (6m+), BIO banán-jahoda (7m+)

 Bez konzervantů a barviv
 Bez palmového a rybího oleje
 Bez sóji a GMO
 Bez přidaného cukru (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry)
 Obohaceny o vitamín B1 (Thiamin), který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a přispívá i k normální činnosti nervové soustavy
 
 
 Vhodné i pro vegetariány           Vhodné k podávání během celého dne           Ideální při přechodu na pevnou stravu
 
 
Důležité instrukce pro krmení: Používejte správné množství, jak je instruováno. Nedojedenou kaši znovu nepodávejte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě. Záleží na Vás jak velkou porci a jak hustou či řídkou konzistenci má Vaše děťátko rádo. Můžete umíchat hustší nebo řidší kaši dle potřeby a chutě Vašeho miminka.
 
 
BIO bezlepková (4m+)
Složení: BIO mouka (rýžová 40 %, kukuřičná 30 %, jáhlová 30 %), Thiamin (B1)* (*Thiamin (B1) není Bio/organického původu). Bez lepku. Může obsahovat stopy mléka.
 
Návod na přípravu: 1. Do 3 polévkových lžic teplého kojeneckého mléka (které pro dítě běžně užíváte) přidejte 1 lžíci práškové kaše (1 lžíce je cca 6 g). 2. Směs promíchejte a nechte vychladnout. Před podáváním zkontrolujte teplotu. (Přechod z mateřského mléka na běžnou pevnou stravu by měl být přirozený a přizpůsobený vývoji a potřebám dítěte. Proto tento návod berte pouze jako doporučení.) Balení obsahuje 150 g práškové kaše a podle tohoto návodu vytvoříte 25 porcí.
 
 
BIO vícezrnná (7m+)
Složení: BIO mouka (celozrnná ovesná 25 %, rýžová 12 %, celozrnná pšeničná 9,5 %, kukuřičná 9 %, celozrnná jáhlová 9 %, celozrnná ječmenná 5,2 %, celozrnná špaldová 3,2 %, celozrnná žitná 2,1 %), jemné ovesné BIO vločky 25 %, Thiamin (vitamín B1)* (*Thiamin (B1) není Bio/organického původu). Může obsahovat stopy mlékaAlergeny jsou vyznačeny tučně. 
 
Návod na přípravu: 1. Do 6 polévkových lžic teplého kojeneckého mléka (které pro dítě běžně užíváte) přidejte 2,5 lžíce práškové kaše (1 lžíce je cca 6 g). 2. Směs promíchejte a nechte vychladnout. Před podáváním zkontrolujte teplotu. (Přechod z mateřského mléka na běžnou pevnou stravu by měl být přirozený a přizpůsobený vývoji a potřebám dítěte. Proto tento návod berete pouze jako doporučení.) Balení obsahuje 150 g práškové kaše a podle tohoto návodu vytvoříte 10 porcí.
 
 
BIO bezlepková s ovocem (6m+)
Složení: BIO mouka (rýžová 34 %, kukuřičná 25,5 %, jáhlová 25,5 %), plátky BIO banánů 11 %, plátky BIO manga 4 %, Thiamin (B1)* (* Thiamin (B1) není Bio/organického původu). Bez lepku. Může obsahovat stopy mlékaObsahuje 72,5 g BIO banánů a 35 g BIO manga.
 
Návod na přípravu: 1. Do 6 polévkových lžic teplého kojeneckého mléka (které pro dítě běžně užíváte) přidejte 2 lžíce práškové kaše (1 lžíce je cca 6 g). 2. Směs promíchejte a nechte vychladnout. Před podáváním zkontrolujte teplotu. (Přechod z mateřského mléka na běžnou pevnou stravu by měl být přirozený a přizpůsobený vývoji a potřebám dítěte. Proto tento návod berete pouze jako doporučení.) Balení obsahuje 150 g práškové kaše a podle tohoto návodu vytvoříte 12 porcí.
 
 
BIO banán-jahoda (7m+)
Složení: BIO mouka celozrnná ovesná 57 %, BIO jemné ovesné vločky 25 %, plátky banánů 12 %, jahodový prášek 6 % (obsahuje rýžovou mouku), Thiamin (B1)* (* Thiamin (B1) není Bio/organického původu). Může obsahovat stopy mlékaAlergeny jsou vyznačeny tučně. Obsahuje 78 g přírodních banánů a 45 g přírodních jahod.
 
Návod na přípravu: 1. Do 6 polévkových lžic teplého kojeneckého mléka (které pro dítě běžně užíváte) přidejte 2,5 lžíce práškové kaše (1 lžíce je cca 6 g). 2. Směs promíchejte a nechte vychladnout. Před podáváním zkontrolujte teplotu. (Přechod z mateřského mléka na běžnou pevnou stravu by měl být přirozený a přizpůsobený vývoji a potřebám dítěte. Proto tento návod berete pouze jako doporučení.) Balení obsahuje 150 g práškové kaše a podle tohoto návodu vytvoříte 9 porcí.
 
 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.