Bobovita mléčná 3 obilná kaše - jablko, hruška (210g)

 

Mléčná kaše se 3 obilninami, jablkem a hruškou bez přidaného cukru vhodná od ukončeného 6. měsíce. Kaše obsahuje kojenecké mléko

Dostupnost Skladem
59 Kč
   
Kategorie Dětské kaše
 

BoboVita 3 obilná kaše s jablkem a hruškou je mléčná a vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce. Balení obsahuje přibližně 4-5 porcí a od ukončeného 6. měsíce je nejlepší podávat 1-2 porce denně. Kaše neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani zvýrazňovače chutí a je bez přidaného cukru.

Složenímodifikované mléko 53,5% (demineralizovaný syrovátkový prášek (z mléka), odtučněné mléko v prášku, rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), sójový lecitin), mleté celozrnné obiloviny 38 % (oves 23%, žito 11%, pšenice 4%), jablko v prášku 5%,  hruškové vločky 1,8%, rýžová mouka, maltodextrin, vitamíny a minerály (C, E, thiamin (B1), B6, A, biotin (B7), D, uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný). Maltodextrin je nosičem příchutí ovoce a vitamínu v prášku.  

Způsob přípravy jedné porce: Uvařte vodu a na talíř nebo do misky odlijte 155 ml a nechte ji zchladnout na 50°C. Pomalu vsypte 5-6 polévkových lžic (45 g) prášku. Míchejte, dokud nevznikne jednotná konzistence. Chvíli počkejte, než kaše zhoustne. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním vody či prášku. Zkontrolujte teplotu jídla. Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou. Kaši připravujte a podávejte vždy čerstvou a nedojedenou porci znovu dítěti nedávejte. Po otevření spotřebujte do 3-4 týdnů.

100 g = 28,10 Kč

Výrobce Nutricia Polska Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa

Spotřebujte nejpozději do data uvedeném na obalu. Datum expirace: 26.11.2021

Další informace o potravině dle čl. 9 nařízení (EU) č. 1169/2011 můžete zdarma získat prostřednictvím dotazu na email. 

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.