Z důvodu technického problému na straně Twista, není momentálně možné hradit objednávku prostřednictvím této služby. Omlouváme se za komplikace.
 

Bobovita mléčná krupicová kaše s banánem a meruňkou (330g)

 

Krupicová kaše s banánem a meruňkou je určena pro děti od ukončeného 6. měsíce. Kaše obsahuje kojenecké mléko.

Dostupnost Skladem
69 Kč
   
Kategorie Dětské kaše
 

BoboVita krupicová kaše s banánem a meruňkou je mléčná a vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce. Balení obsahuje přibližně 7 porcí a od ukončeného 6. měsíce je nejlepší podávat 1-2 porce denně. Kaše neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani zvýrazňovače chutí.

Složení: krupice 43% (z pšenice) modifikované mléko 40% (demineralizovaný syrovátkový prášek (z mléka), odtučněné mléko v prášku, rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), sójový lecitin), cukr, ovoce 3,8% (banánové vločky 3,3%, meruňka v prášku 0,3%, pomeranč v prášku 0,2%), maltodextrin, vitamíny a minerály (C, E, thiamin (B1), B6, A, biotin (B7), D, uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), přírodní ovocné aroma. Maltodextrin je nosičem příchutí ovoce a vitamínu v prášku.

Způsob přípravy jedné porce: Uvařte vodu a na talíř nebo do misky odlijte 150 ml a nechte ji zchladnout na 50°C. Pomalu vsypte 5 polévkových lžic (45 g) prášku. Míchejte, dokud nevznikne jednotná konzistence. Chvíli počkejte, než kaše zhoustne. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním vody či prášku. Zkontrolujte teplotu jídla. Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou. Kaši připravujte a podávejte vždy čerstvou a nedojedenou porci znovu dítěti nedávejte.

100 g = 20,91 Kč

Výrobce Nutricia Polska Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa

Spotřebujte nejpozději do data uvedeném na obalu. Datum expirace: 08.10.2021

Další informace o potravině dle čl. 9 nařízení (EU) č. 1169/2011 můžete zdarma získat prostřednictvím dotazu na email. 

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.