Z důvodu technického problému na straně Twista, není momentálně možné hradit objednávku prostřednictvím této služby. Omlouváme se za komplikace.
 

Bobovita mléčná rýžová kaše - banán (330g)

 

Rýžová banánová kaše je určena pro děti od ukončeného 4. měsíce. Kaše obsahuje kojenecké mléko. Vyrobena z bezlepkových surovin.

Dostupnost Skladem
69 Kč
   
Kategorie Dětské kaše
 

BoboVita rýžová kaše banánová je mléčná, bezlepková a vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce. Balení obsahuje přibližně 8 porcí a od ukončeného 4. měsíce je nejlepší podávat 1 porci denně. Kaše neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani zvýrazňovače chutí.

Složení: modifikované mléko 48% (demineralizovaný syrovátkový prášek (z mléka), odtučněné mléko v prášku, rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), sojový lecitin), rýžová mouka 40%, cukr, ovoce 3,8% (banánové vločky 3,8%), vitamíny a minerály (C, E, thiamin (B1), B6, A, biotin (B7), D, uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), maltodextrin, přírodní banánové aroma. Maltodextrin je nosičem příchutí ovoce a vitamínu v prášku.  

Způsob přípravy jedné porce: Uvařte vodu a na talíř nebo do misky odlijte 160 ml a nechte ji zchladnout na 40°C. Pomalu vsypte 5 polévkových lžic (40 g) prášku. Míchejte, dokud nevznikne jednotná konzistence. Chvíli počkejte, než kaše zhoustne. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním vody či prášku. Zkontrolujte teplotu jídla. Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou. Kaši připravujte a podávejte vždy čerstvou a nedojedenou porci znovu dítěti nedávejte.

100 g = 20,91 Kč

Výrobce Nutricia Polska Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa

Spotřebujte nejpozději do data uvedeném na obalu. Datum expirace: 07.10.2021

Další informace o potravině dle čl. 9 nařízení (EU) č. 1169/2011 můžete zdarma získat prostřednictvím dotazu na email. 

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.