Bobovita mléčná rýžová kaše - meruňka (330g)

 

Rýžová meruňková kaše je určena pro děti od ukončeného 4. měsíce. Kaše obsahuje kojenecké mléko. Vyrobena z bezlepkových surovin.

Dostupnost Skladem
69 Kč
   
Kategorie Dětské kaše
 

BoboVita rýžová kaše meruňková je mléčná, bezlepková a vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce. Balení obsahuje přibližně 9-10 porcí a od ukončeného 4. měsíce je nejlepší podávat 1 porci denně. Kaše neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani zvýrazňovače chutí.

Složení: rýžová mouka 47%, modifikované mléko 38% (odtučněné mléko v prášku, demineralizovaný syrovátkový  prášek  (z mléka),  rostlinné  oleje  (palmový, řepkový,  kokosový,  slunečnicový), sójový lecitin), cukr, maltodextrin, ovoce 1,1% (meruňka v prášku 0,9%, pomeranč v prášku 0,2%), vitamíny a minerály (C, E, thiamin (B1), B6, A, biotin (B7), D, uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), přírodní ovocné aroma. Maltodextrin je nosičem příchutí ovoce a vitamínu v prášku.

Způsob přípravy jedné porce: Uvařte vodu a na talíř nebo do misky odlijte 160 ml a nechte ji zchladnout na 40°C. Pomalu vsypte 4-5 polévkových lžic (35 g) prášku. Míchejte, dokud nevznikne jednotná konzistence. Chvíli počkejte, než kaše zhoustne. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním vody či prášku. Zkontrolujte teplotu jídla. Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou. Kaši připravujte a podávejte vždy čerstvou a nedojedenou porci znovu dítěti nedávejte.

100 g = 20,91 Kč

Výrobce Nutricia Polska Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa

Spotřebujte nejpozději do data uvedeném na obalu. Datum expirace: 06.04.2022

Další informace o potravině dle čl. 9 nařízení (EU) č. 1169/2011 můžete zdarma získat prostřednictvím dotazu na email. 

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.