Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům a zvyšujícím se počtu přepravovaných balíků může docházet ze strany PPL k prodlení dodání o 1-2 dny.
 

Bobovita nemléčná jáhlovo-rýžová kaše - malina (170g)

 

Nemléčná jáhlovo-rýžová kaše malinová bez přidaného cukru vhodná od ukončeného 6. měsíce.

Dostupnost Skladem
49 Kč
   
Kategorie Dětské kaše
 

BoboVita jáhlovo-rýžová kaše s malinou je nemléčná a vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce. Balení obsahuje přibližně 8-9 porcí a od ukončeného 6. měsíce je nejlepší podávat 1-2 porce denně. Kaše neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani zvýrazňovače chutí. Bez přidaného cukru.

Složenírýžová mouka 49%, mletá celozrnná cereálie (proso) 48%, jablko v prášku 1,1%, malinové vločky 1%, přírodní aroma, vitamín B1 (thiamin). Produkt může obsahovat ječmen, žito, oves a pšenici.

Způsob přípravy jedné porce: Uvařte vodu a na talíř nebo do misky odlijte 170 ml a nechte ji zchladnout na 40°C. Pomalu vsypte 4-5 polévkových lžic (20 g) prášku. Míchejte, dokud nevznikne jednotná konzistence. Chvíli počkejte, než kaše zhoustne. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním vody či prášku. Zkontrolujte teplotu jídla. Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou. Kaši připravujte a podávejte vždy čerstvou a nedojedenou porci znovu dítěti nedávejte. Po otevření spotřebujte do 3-4 týdnů.

100 g = 28,82 Kč

Výrobce Nutricia Polska Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa

Spotřebujte nejpozději do data uvedeném na obalu. Datum expirace: 14.05.2021

Další informace o potravině dle čl. 9 nařízení (EU) č. 1169/2011 můžete zdarma získat prostřednictvím dotazu na email. 

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.