Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům a zvyšujícím se počtu přepravovaných balíků může docházet ze strany PPL k prodlení dodání o 1-2 dny.
 

Bobovita nemléčná krupicová kaše (170g)

 

Nemléčná krupicová kaše bez přidaného cukru vhodná od ukončeného 4. měsíce.

Dostupnost Skladem
49 Kč
   
Kategorie Dětské kaše
 

BoboVita krupicová kaše je nemléčná a vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce. Balení obsahuje přibližně 8-9 porcí a od ukončeného 4. měsíce je nejlepší podávat 1 porci denně. Kaše neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani zvýrazňovače chutí. Bez přidaného cukru.

Složení: krupicová kaše (z pšenice) 99,9%, vitamin B1 (tiamin).

Způsob přípravy jedné porce: Uvařte vodu a na talíř nebo do misky odlijte 200 ml a nechte ji zchladnout na 40°C. Pomalu vsypte 4-5 polévkových lžic (20 g) prášku. Míchejte, dokud nevznikne jednotná konzistence. Chvíli počkejte, než kaše zhoustne. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním vody či prášku. Zkontrolujte teplotu jídla. Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou. Kaši připravujte a podávejte vždy čerstvou a nedojedenou porci znovu dítěti nedávejte. Po otevření spotřebujte do 3-4 týdnů.

100 g = 28,82 Kč

Výrobce Nutricia Polska Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa

Spotřebujte nejpozději do data uvedeném na obalu. Datum expirace: 17.12.2020

Další informace o potravině dle čl. 9 nařízení (EU) č. 1169/2011 můžete zdarma získat prostřednictvím dotazu na email. 

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.