Z důvodu nárůstu přepravovaných zásilek dochází ze strany PPL ke zpoždění doručení o 1 až 2 dny, proto Vás žádáme o trpělivost. Děkujeme za pochopení, CHCIPLENY.CZ.
  • 1 z 2
 

Pinio šumivá koule do koupele s překvapením - modrá

 

Šumivá koule s příjemnou vůní a překvapením uprostřed.

Dostupnost Skladem
45 Kč
   
Kategorie Dětské potřeby
 

Kouzelná Pinio šumivá koule přináší zábavu do koupele Vašeho dítěte. Nejenže koule šumí, ale i krásně voní, navíc po rozpuštění kuličky tentokrát naleznete jednu z šesti figurek DINOSAURA.

Návod k obsluze: Vytáhněte kouli z ochranné fólie a následně ji vhoďte do teplé vody. Po rozpuštění koule se objeví kapsle s překvapením.

Pozor: Vyhněte se kontaktu s očima. V případě zasažení oka ihned vypláchněte vlažnou vodou. Pro vnější použití. Nekonzumovat. Číslo šarže a datum expirace naleznete na spodní straně balení. Obsahuje malou hračku. Malé části mohou být spolknuty nebo mohou vstoupit do dýchacích cest, proto doporučujeme dozor dospělé osoby. Nevhodné pro děti mladší 3 let. Uchovávejte v suchém a chladném místě.

Složení: Sodium Bicarbonate, Sodium Sulfate, Citric Acid, Parfum, Vitis Vinifera Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Cl 42090, Cl 19140.

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.