Akce Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Play-Doh Čísla a počítání

Neohodnoceno
 

Učte děti kreativním a veselým způsobem čísla a počítání s Play-Doh setem. Balení obsahuje návody a tipy pro rodiče v češtině.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 399 Kč
Ušetříte 244 Kč (–61 %)
155 Kč
   
Kategorie Hračky
 

Děti se nejsnadněji naučí počítat, když na čísla a na matematické operace vidí. S tímto hravým setem můžete rozvíjet jejich senzomotorický vývoj a vizuální představivost. Děti samozřejmě nejvíce baví vytlačování obrázků, ale nejlepší na tom je, že je nenásilnou formou seznámíte s prvními čísly a jak děti rostou můžou se učit sčítat, odečítat, ale také samostatně tvarovat čísla. Na kartičkách s čísly a oboustranných podložkách naleznete základní anglická slovíčka, která jsou na každé kartičce z druhé strany.

Balení obsahuje 3 kelímky modelíny Play-Doh, 8 razítek, 2 oboustranné podložky, 10 karet s čísly a obrázky, které jsou z pevného kartonu + průvodce v češtině pro rodiče s návody a tipy, jak si hrát.

Modelína není určena k jídlu, ale je vhodná pro děti už od dvou let, takže se nemusíte bát, složení je převážně z vody, soli a mouky, která obsahuje pšenici. Pro odstranění nepoužívejte horkou vodu a nechte plastelínu zaschnout. Pak už jen snadno odloupněte nebo vyluxujte. Hmota je netoxická a vše splňuje normy EU. 

Fotky jsou pouze ilustrativní, barvy a vzhled se mohou od tohoto vyobrazení lišit.

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.