• 1 z 2
 

Play-Doh Doh Vinci základní set

 

Všechny děti se můžou stát umělcem s touto zábavnou základní sadou se Stylerem.

Dostupnost Skladem
139 Kč
   
Kategorie Hračky
 

Jednoduše vložte tubu s hmotou do Styleru, otočte dekorační špičku na tubě, stiskněte rukojeť a kreslete, designujte silné 3D čáry, tečky, spirály nebo cokoli jiného, záleží pouze na vaší fantazii. Kdykoliv budete chtít změnit barvu, stačí tubu vyndat a vyměnit ji za jinou. Vše je opravdu snadné. Můžete vytvářet a dekorovat, jak jen vás napadne. Malovat můžete na dřevo, karton, papír, sklo, atd. a pak jen nechte své dílo 24 hodin schnout a máte hotovo. Když se výtvor nepovede, tak do 24 hodin lze vše odstranit a začít znovu. Stačí vložit opatrně modelovací hmotu zpět do tuby.

Balení obsahuje pistolku Styler,  4 nástavce určující tvar hmoty, 4 tuby s náplní a jednoduchý držák na telefon ve tvaru psa, kterého si sami děti dozdobí a poskládají.

Set je vhodný pro děti od 6 let. Hmota obsahuje pšenici. Sada splňuje normy EU. Fotky jsou pouze ilustrativní, barvy a vzhled se mohou od tohoto vyobrazení lišit.

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.