Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům a zvyšujícím se počtu přepravovaných balíků může docházet ze strany PPL k prodlení dodání o 1-2 dny.
 

Potty tabs - Tablety do nočníku

 

Magické nočníkové tablety. Balení obsahuje 20 ks tablet.

Dostupnost Skladem
99 Kč
   
Kategorie Kosmetika
 

Tablety je vhodné použít, když se Vám zdá, že je dítě fyzicky i mentálně připraveno používat nočník (tedy chodí a rozumí požadavkům), dále pak když Vám stále odmítá nočník, nebo když ho najednou používat odmítá, i když už na něj chodilo. Unikátní složení a velikost tablet umožňuje jejich použití při nácviku dětí již od 2 let věku. Tablety reagují i při velmi malém množství moči. Optimální reakce tablet zajišťuje bezpečné používání. Rozpouštějí se bez zbytku a jejich používání je zcela hygienické a velmi ekologické. Tablety jsou vyrobeny z přírodních materiálů a bezpečných potravinářských přísad, produkt je tak naprosto bezpečný i při náhodném požití dítětem. Aktivní složky navíc dezinfikují nočník nebo toaletu během používání. Minimální trvanlivost je 2 roky od data výroby. Obsah tuby je 20 ks tablet.

Složení tablet: Citric acid, Sodium bicarbonate, Sorbitol, Maltodextrin, PEG 6000, Magnesium stearate, Brilliant blue E133, Beta carotene E160a

Použití je velmi snadné:
1. Otevřete lahvičku a vložte jednu nebo více tablet do nočníku.
2. Vyčkejte, až dítě tabletu počůrá.
3. Tableta začne barvit a šumět.

Více informací zjistíte na www.bartscompany.cz

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.