• 1 z 2
 

BAYBY BGS 6203 Dárková sada 6m+ (modrá)

 

Dárková sada 6m+ může být milým dárkem pro všechny rodiče. 

Dostupnost Skladem
299 Kč
   
Kategorie Láhve, Hrnečky
 

Značka BAYBY roste s dítětem, proto na startovací výbavičku 0 m+ navazují dárkové sety pro miminka 6 m+.

Dárková sada obsahuje:

  • 1× Kojenecká láhev antikoliková 150ml – plast + silikonová savička
  • 1× Kojenecká láhev antikoliková 240ml – plast + silikonová savička
  • 1× Dudlík ortodontický silikonový
  • 1× Kartáč na čištění lahví
  • 1× Kartáček na čištění saviček
  • 1× Zásobník na sušené mléko

Drobná dírka v savičkách zajišťuje, že dítě polyká především mléko a nikoli vzduch, čímž se předchází bolestivé plynatosti miminek. Obě velikosti lahviček jsou již opatřeny odnímatelnými oboustrannými oušky pro snadné uchopení miminkem. Kryt lahvičky má plasticky vyznačené místo pro stlačení prstem, čímž je docíleno snazší sejmutí krytu z lahve. Zajišťovací kroužek perfektně zapadne do dvojité drážky savičky a lahvičku skvěle utěsní.

Ortodonticky tvarovaný silikonový dudlík stimuluje správnou funkci jazyka a vývoj patra. Z hygienických důvodů je opatřen perfektně padnoucím krytem, který dudlík ochrání před znečištěním, pokud ho dítě zrovna nemá v puse.

Zásobník na sušené mléko umožňuje mamince odsypat si jednu až tři dávky mléka, aniž by s sebou na cesty mimo domov musela přibalit celou krabici mléčné výživy. Zásobník ve tvaru lahve se zúženým hrdlem pro pohodlné přesypání mléka následně do lahvičky na pití je složen ze 3 stohovatelných dílů – na cestu si tak můžete vzít jednu, dvě či všechny tři šroubovatelné odměrky a budete mít jistotu, že mléko uchováte ve sterilním prostředí.

Velký kartáč se zahnutým koncem a malý kartáček dokonale vyčistí i hůře dostupná místa lahví a saviček.

Všechny doplňky dárkového setu jsou zdravotně testované a neobsahují Bisphenol-A. S výjimkou kartáčů lze všechny součásti setu sterilizovat v páře.

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.