Leden plný výhod

LEDEN PLNÝ VÝHOD    sněhulák

 

Chtěli bychom Vám poděkovat za přízeň v roce 2018. Jsme rádi za Vaše hodnocení našeho e-shopu na srovnávačích Heureka a Zboží, všech si velice ceníme a jsme rádi, když jste spokojení. 

V roce 2019 se budeme nadále snažit udržet ceny co nejníže a dodávat zboží co nejrychleji k Vám. 

Jako poděkování jsme si pro Vás připravili akci "Leden plný výhod". Každý pátek zveřejníme nějakou tu novinku (sleva, výhoda, dárek..).

 

od 11.1.

Zákazníků platící přes Twisto přibývá, proto jsme se rozhodli Vám nabídnout slevu 300 Kč na Vaše nákupy. 

Při registraci na Twisto použijte promokód CHCIPLENY, následně po schválení registrace budete mít na svém Twisto učte 300 Kč, které můžete ihned využít na své budoucí nákupy.

TWISTO obrázek

 

od 18.1.

Děkujeme Vám za objednávky, jelikož se ceny objednávek začaly zvedat, tak jsme si připravili pro Vás kulatý plyšový dárek. Plyšáka obdržíte při objednávce nad 2.500 Kč, do poznámky nám můžete napsat, kterého byste chtěli, nebo Vám bude vybrán náhodně. Máte na výběr z bobra, lišky, sovy, zajíce, ježka a ryse. Tělo plyšáka má v průměru cca 15 cm. Akce trvá dokud plyšáci nedojdou.

PLYŠÁCI

 od 25.1.

Máme tady poslední lednový pátek a s ním úpravu převzetí zboží v rámci Ostravy. Z důvodu zrušení osobního vyzvednutí v Ostravě-Zábřehu jsme snížili částku objednávky pro rozvoz na 300 Kč v těchto částech Ostravy: Dubina, Hrabůvka, Martinov, Poruba, Pustkovec, Svinov, Třebovice, Vřesina a Zábřeh. Díky zvyšujícímu se počtu zákazníků z dalších částí jsme se rozhodli přidat rozvoz při objednávce nad 800 Kč i po těchto částech: Bartovice, Hrabová, Hulváky, Krásné Pole, Mar. Hory, Michálkovice, Moravská Ostrava, Nová Ves, Plesná, Přívoz, Radvanice, Slezská Ostrava a Vítkovice. 

Rozvozy jsou tedy rozděleny do dvou částí - nad 300 Kč a nad 800 Kč (viz mapka)

Pro žlutou oblast platí, že zboží si můžete objednat na pondělí (dopoledne) nebo čtvrtek (odpoledne) - Porubu budeme rozvážet téměř každý pracovní den.

Pro modrou oblast platí, že zboží si můžete objednat na každé pondělí (dopoledne).

O času doručení budete vždy informováni telefonicky. V dopoledních hodinách budete informování ráno (po 8 hod.) v den doručení a v odpoledních hodinách Vás budeme informovat okolo 12 hod.

ROZVOZ

 

 

 

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.