Bobovita mléčná rýžová kaše - banán (330g)

 

Rýžová banánová kaše je určena pro děti od ukončeného 4. měsíce. Kaše obsahuje kojenecké mléko. Vyrobena z bezlepkových surovin.

Dostupnost Skladem
69 Kč
   
Kategorie Mléčné kaše
 

BoboVita rýžová kaše banánová je mléčná, bezlepková a vhodná pro děti od ukončeného 4. měsíce. Balení obsahuje přibližně 8 porcí a od ukončeného 4. měsíce je nejlepší podávat 1 porci denně. Kaše neobsahuje konzervanty, umělá barviva ani zvýrazňovače chutí. Bez palmového oleje.

Složení: rýžová mouka 43,9%, modifikované mléko 43,6% (demineralizovaný syrovátkový prášek (z mléka), odtučněné mléko v prášku, rostlinné oleje (řepkový, kokosový, slunečnicový), vitamíny a minerály (C, E, A, biotin (B7), thiamin (B1), B6, D, uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), maltodextrin, cukr, banánové vločky 4,5%,banán v prášku 0,5% (maltodextrin, sušený banán, přírodní banánové aroma). Maltodextrin je nosičem příchutí ovoce a vitamínu v prášku. Tmavá zrna v kaši pocházejí z rýže.

Způsob přípravy jedné porce: Uvařte vodu a na talíř nebo do misky odlijte 160 ml a nechte ji zchladnout na 50°C. Pomalu vsypte 5 polévkových lžic (40 g) prášku. Míchejte, dokud nevznikne jednotná konzistence. Chvíli počkejte, než kaše zhoustne. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním vody či prášku. Zkontrolujte teplotu jídla. Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou. Kaši připravujte a podávejte vždy čerstvou a nedojedenou porci znovu dítěti nedávejte.

100 g = 20,91 Kč

Výrobce Nutricia Polska Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa

Spotřebujte nejpozději do data uvedeném na obalu. Datum expirace: 19.04.2024

Další informace o potravině dle čl. 9 nařízení (EU) č. 1169/2011 můžete zdarma získat prostřednictvím dotazu na email. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: