Rádi bychom Vás informovali o plánované technické úpravě systému na straně našeho dodavatele, který se bude konat 12.1.2021 v čase 1:00 - 05:00 hod. V tuto dobu nebude možné provádět platby kartou na platební bráně. Bankovní tlačítka budou po tuto dobu plně funkční.
 

Be Beauty care kosmetické tampony maxi - 60 ks

 

Čtvercové tampony s dvěma povrchy - 60 ks

Dostupnost Skladem
19 Kč
   
Kategorie Potřeby pro maminky
 

Kosmetické tampony Be Beauty jsou určeny pro každodenní kosmetickou péči. Díky použití technologie 3L (3 Layers - 3 Vrstvy) se tampony nevrství, nezanechávají vlákna a nepráší. Vnější vrstvy tamponu jsou složeny ze 100% bavlny vysoké kvality, díky čemuž jsou pro pokožku velmi jemné. Úspěšně čistí a odstraňují make-up a další kosmetiku. Speciálně vybraný tvar a velký rozměr tamponu - to vše usnadňuje jejich každodenní používání. Různá struktura obou vnějších stran tamponu zvyšuje jejich čistící vlastnosti. Prostřední bavlněná vrstva s příměsí mikrovláken způsobuje, že jsou tampony velmi pevné a odolné. Rozměr jednoho čtverce je cca 7,5x7,5 cm

Způsob použití: Používejte pro vnější hygienu těla.

Složení: 70% bavlna, 30% směs polyesterových vláken

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.