Dovolujeme si vás informovat, že vzhledem k plánované technické údržbě systému mBank, nebude v neděli 25.10.2020 od 1:30 do 10:30 funkční platební tlačítko mBank. Dále bychom vás rádi upozornili, že v úterý 27.10.2020 od 02:00 do 02:30 proběhne technická údržba platební brány Comgate. V tomto čase nebude platební brána dostupná.
 

Be Beauty care kosmetické tampony maxi - 60 ks

 

Čtvercové tampony s dvěma povrchy - 60 ks

Dostupnost Skladem
19 Kč
   
Kategorie Potřeby pro maminky
 

Kosmetické tampony Be Beauty jsou určeny pro každodenní kosmetickou péči. Díky použití technologie 3L (3 Layers - 3 Vrstvy) se tampony nevrství, nezanechávají vlákna a nepráší. Vnější vrstvy tamponu jsou složeny ze 100% bavlny vysoké kvality, díky čemuž jsou pro pokožku velmi jemné. Úspěšně čistí a odstraňují make-up a další kosmetiku. Speciálně vybraný tvar a velký rozměr tamponu - to vše usnadňuje jejich každodenní používání. Různá struktura obou vnějších stran tamponu zvyšuje jejich čistící vlastnosti. Prostřední bavlněná vrstva s příměsí mikrovláken způsobuje, že jsou tampony velmi pevné a odolné. Rozměr jednoho čtverce je cca 7,5x7,5 cm

Způsob použití: Používejte pro vnější hygienu těla.

Složení: 70% bavlna, 30% směs polyesterových vláken

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.