Dovolujeme si vás informovat, že v úterý 27.10.2020 od 02:00 do 02:30 proběhne technická údržba platební brány Comgate. V tomto čase nebude platební brána dostupná.
Novinka Efekt lupa
 

Dada Soft vlhčené ubrousky Sensitive - 80 ks

 

Neparfémované vlhčené ubrousky DADA sensitive pro citlivou pokožku vhodné od narození. V balení je 80 ks ubrousků.

Dostupnost Skladem
39 Kč
   
Kategorie Vlhčené ubrousky
 

Dada Extra Soft sensitive pro citlivou pokožku jsou měkké ubrousky určené k jemnému a efektivnímu čištění pokožky dětí a kojenců. Vhodné od prvního dne narození. Neovlivňují kožní mikrobiom, který je přirozenou ochranu proti působení vnějších faktorů. Hydratační tekutina obsahuje panthenol, alantoin a olej z bavlníkových semínek. Neobsahuje vůně. Ubrousky jsou vyrobeny výhradně ze 100% biologicky rozložitelných přírodních vláken. Inovativní netkaná textilie Tricell je extrémně savá, měkká a odolná. Hydratační tekutina obsahuje 98% vody. Voda použitá k výrobě vlhčených ubrousků prochází čtyřnásobným filtračním procesem, díky kterému je měkká, ultra čistá, bez organických a anorganických nečistot (včetně těžkých kovů, chloru a zápachu).

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.