Dovolujeme si vás informovat, že vzhledem k plánované technické údržbě systému mBank, nebude v neděli 25.10.2020 od 1:30 do 10:30 funkční platební tlačítko mBank. Dále bychom vás rádi upozornili, že v úterý 27.10.2020 od 02:00 do 02:30 proběhne technická údržba platební brány Comgate. V tomto čase nebude platební brána dostupná.
 

Dada vlhčený toaletní papír s vůní malin s víčkem - 60 ks

 

Vlhčený toaletní papír s malinovou vůní, který můžete bez obav splachovat v záchodě a je vhodný pro děti. V balení 60 ks ubrousků.

Dostupnost Skladem
39 Kč
   
Kategorie Vlhčené ubrousky
 

Měkký a jemný dětský vlhčený toaletní papír DADA je hypoalergický s příjemnou malinovou vůní. Účinně a jemně čistí citlivou pokožku dítěte bez podráždění a poskytuje pocit svěžesti a čistoty. Toto balení je velmi pohodlné a praktické pro používání a protože je to biologicky odbouratelný výrobek, můžete ho spláchnout v záchodě. Tento malý balíček s víčkem proti vysychání se vleze do každé tašky a můžete ho tak mít u sebe při návštěvě veřejných wc, kde se ne vždy toaletní papír nachází. Obsahuje Aloe Vera, panthenol a v balení je 60 ks.

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.