Novinka Efekt lupa
 

Mr Magic Univerzální vlhčené utěrky White opal - 80 ks

 

Univerzální ubrousky s květinově-ovocnou vůní pro voňavý a čistý domov. V balení s víčkem je 80 ks utěrek.

Dostupnost Skladem
39 Kč
   
Kategorie Čistící (úklidové) utěrky
 

Praktické vlhčené ubrousky Mr Magic jsou určené k utírání různých hladkých omyvatelných povrchů (např. plastů, MDF desek, glazur, kamenů) jsou namočené v univerzální čisticí kapalině, která účinně odstraňuje aktuální nečistoty, osvěžuje otřené povrchy a zanechává příjemnou vůni. Jsou naprosto nenahraditelné při každodenním běžném úklidu (např. toalety, koupelny, kuchyně). Taky jste si zvykli rychle vše utřít dětskými ubrousky (např. věčně upatlané stoly a židle, či neustálý prach), tak přesně tyto ubrousky jsou něco pro Vás, protože jsou vhodné na čištění věcí a ne Vašich dětí. :)

Univerzální vlhčené ubrousky Mr Magic jsou vyrobeny ze 100% biologicky odbouratelných přírodních vláken. Inovativní netkaná textilie Tricell je extrémně savá, měkká a odolná. Z důvodu ochrany životního prostředí změnili materiál látky na 100% biologicky odbouratelný. Zeštíhlené balení je vyrobeno z homogenního materiálu a je plně recyklovatelné. Díky tomu omezují uvolňování plastů do životního prostředí.

Použití: Před použitím vyzkoušejte na těžko viditelném místu. Aby byly ubrousky stále vlhčené, po každém použití obal pevně uzavřete.

Skladování: Skladujte na suchém místě mimo dosahu tepla. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Varování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce. Nevhazujte do záchodu. Nepoužívejte k čištění tkanin, koberců, nenatřeného dřevěného nábytku a kožených povrchů.

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.