Doprava a platba

Doprava:

K dopravě zboží využíváme přepravní společnost PPL.


Cena dopravného:
99 Kč - při platbě převodem, Twistem nebo on-line platební kartou
149 Kč - při platbě na dobírku 

Platba:

Platbu můžete uskutečnit těmito způsoby:

- hotově při osobním předání buď v Ostravě-Porubě, popřípadě při rozvozu.
- dobírkou - příplatek 50 Kč (celou částku hradíte přepravci PPL při převzetí), lze využit pouze při objednání do 1.500 Kč
- předem převodem na účet
- prostřednictvím Twisto Pay (Zboží ihned, platím za 14 dní)
- on-line platební kartou

 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.