Věrnostní program

 

 

Odměníme Vás za to, že u nás nakupujete. Představujeme způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu. Pro věrné a pravidelné zákazníky nabízíme věrnostní program za realizované nákupy a další aktivity (například vyplnění dotazníku od Heureky). Celková částka, kterou vynaložíte na nákup našich produktů, bude automaticky převedena na bodovou hodnotu a to v poměru 100 Kč = 1 bod. Body mohou sbírat všichni registrovaní i neregistrovaní zákazníci.

Jak můžu získat VĚRNOSTNÍ body?

Věrnostní body získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek bodů, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím více bodů můžete získat. Věrnostní body se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Body se přičítají podle vzorce 100 Kč = 1 bod.

Jak můžu VĚRNOSTNÍ body uplatnit?

Vaše nasbírané body vám přináší slevy. Stav vašich bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. Neregistrovaným zákazníkům pošleme mail s informací o stavu jejich bonusového konta + PIN kód pro jejich uplatnění. V košíku vidíte stav bonusových bodů s možností jejich použití, kdy 1 bod = 1 Kč.

Přehled bodů…

Přehled počtu získaných věrnostních bodů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich bodů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich věrnostních bodů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho účtu.

Co když si zakoupím produkt bez využití VĚRNOSTNÍCH bodů a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané věrnostní body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

A co platnost mých bodů?

Platnost Vašich věrnostních bodů je omezena na 365 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

Další informace

Věrnostní body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE věrnostní body uplatnit! Věrnostní program je určen pro koncové zákazníky. Věrností body se nenačítají v případě, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, je právnickou osobou či osobou, jež jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání.

Používáme Bonusový systém MeHub

V Ostravě dne 01.03.2024