Kendamil Premium pokračovací mléko 2 HMO+ (3 x 800 g) - pohádkové balení s divadlem O třech prasátkách

 

3 x pokračovací mléko pro miminka od ukončeného 6. měsíce do 12 měsíců

 

Dostupnost Skladem
1 299 Kč
   
Kategorie Kojenecká mléka
 

Proměňte krabici tohoto prémiového mléka v loutkové divadlo a prožijte spolu s vašimi nejmenšími kouzelné pohádkové chvíle. Dejte dětem svůj čas a lásku. Protože společně strávený čas naplněný pozitivními zážitky je to nejcennější, co můžete vašemu mrňouskovi dát.

Divadlo v dětech rozvíjí psychické procesy, jako je vnímánípaměť a fantazie. A také umění soustředit se a dávat si dohromady souvislosti. Už jen tím, že děti příběh sledují, obohacují si slovní zásobu. A vy můžete být u toho. Navíc vás bude hřát pocit, že jste vdechli druhý život obalu, z kterého se nestane odpad, ale divadlo plné příběhů. Vyprávějte vašim drobečkům jednu z nejoblíbenějších pohádek - O třech prasátkách.

Pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku, vhodná od ukončeného 6. měsíce ze srdce anglických pastvin, zdokonalovaná více než 60 let. Vyráběná z plnotučného kravského mléka pro přirozený vývoj miminka.

 Z plnotučného mléka
 Oligosacharid mateřského mléka (3' GL)
 Prebiotika GOS a FOS
DHA rostlinného původu
 Bez palmového oleje, rybího oleje a sóji
 Příjemná mléčná chuť
 Plně recyklovatelný obal mléka
 
 
ico-milk_drop-2_1 Z plnotučného mléka          ico-hmo_plus Oligosacharid mateřského mléka (3' GL)
ico-dha_heart DHA rostlinného původu          ico-prebiotics Prebiotika GOS a FOS         ico-milk_drop Příjemná mléčná chuť
ico-no_palm_oil Bez palmového oleje, rybího oleje a sóji
 
 
Mléko Kendamil pochází jen od krav volně se pasoucích na zelených loukách v oblasti Lake District. Britský národní park Lake District je znám svými nekonečnými křišťálovými jezery a nedotčenou přírodou. V této krásné oblasti se Kendamil vyrábí. Celý proces výroby od farmy až po zabalení je pečlivě sledován organizací Red Tractor.
 
Složení: Plnotučné mléko (107 g tekutého mléka na 100 g prášku), demineralizovaná syrovátková bílkovina (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), laktóza (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka) 3 %, sušené odstředěné mléko, koncentrát syrovátkové bílkoviny obohacený o alfa-laktalbumin (z mléka), citrát vápenatý, chlorid draselný, mléčnan vápenatý, citronan sodný, cholin bitartát, fruktooligosacharidy 0,2 %, chlorid hořečnatý, olej z mikrořas Schizochytrium sp., L-askorban sodný, hydroxid draselný, inositol, L-thyrosin, olej z Mortierella alpina, taurin, nukleotidy (cytidin-5'-monofosfát, sodná sůl uridin-5'-monofosfátu, adenosin-5'-monofosfát, sodná sůl inosin-5'-monofosfátu, sodná sůl guanosin-5'-monofosfátu), L-fenylalanin, síran železnatý, síran zinečnatý, vitamín E, niacin, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, thiamin, riboflavin, vitamin A, vitamin B6, síran manganatý, jodid draselný, kyselina listová, seleničitan sodný, vitamin K, vitamin D3, biotin, vitamin B12. Alergeny jsou vyznačeny tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.
 
Tabulka dávkování:
 
Objem vody na 1 dávku (v ml) Počet odměrek na 1 dávku
150 5
180 6
210 7

 

Doporučené dávkování: 1 zarovnaná odměrka = 4,3 g výrobku; 1 odměrka na 30 ml vody. Tato tabulka doporučeného dávkování slouží pouze jako pomůcka. Každé dítě je jiné a může vyžadovat menší nebo větší dávky, než je uvedeno výše. V případě potřeby konzultace se obraťte na svého nutričního specialistu/pediatra. Dítě od ukončeného 6. měsíce potřebuje vypít okolo 600 ml mléka za den k jídlu nebo pití spolu s dalšími potravinami.

 Umyjte si ruce, sterilizujte veškeré pomůcky a lahvičku dle pokynů výrobce.

Převařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte vychladnout na cca 40° C. Nalijte požadované množství vody do láhve.

Přidejte odpovídající počet zarovnaných odměrek (viz tabulka dávkování).

 Uzavřete láhev a dobře protřepejte, aby se prášek rozpustil. Před podáním dítěti zkontrolujte teplotu tekutiny na vašem zápěstí (doporučená je 37 °C).

Důležité instrukce pro krmení: Používejte správné množství zarovnaných odměrek, jak je instruováno. Dítěti může být špatně při použití více nebo méně odměrek, než je nařízeno. Pokud připravené mléko nevyužijete do 2 hodin od připravení, doporučujeme jej vylít a připravit nové. Nepřidávejte do připraveného mléka produkty, které jsou určené pro dospělé, jako např. trvanlivé kravské mléko. Neohřívejte v mikrovlnné troubě.
 
recyklace
 
Hmotnost: 3 x 800 g. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost (Best before) viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem.
  
Důležité upozornění: Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Pokračovací mléko KENDAMIL PREMIUM 2 HMO+ je vhodné pouze pro kojence starší než 6 měsíců a má tvořit pouze část smíšené stravy a nemá být používáno jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoli výjimky z pravidla věku 6 měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a rozvojových potřebách konkrétního kojence. Po konzumaci mléka, zejména před spaním, dbejte na hygienu ústní dutiny kojence. Dodržujte pokyny pro přípravu, krmení a skladování, jinak ohrozíte zdraví kojence.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: