Hrneček Akuku s oušky a 2 měkkými pítky (240 ml) - mýval

 

Lahvička s oušky a dvěma měkkými silikonovými náustky od 6 měsíců

Dostupnost Skladem
99 Kč
   
Kategorie Láhve, Hrnečky
 

Lahvička se silikonovým pítkem je určena pro děti od 6 měsíců. Skvěle se hodí jak na doma, na procházku, tak například při hraní. Pohodlné široké rukojeti a ergonomický tvar usnadňují držení malým ručkám a měkký silikonový náustek nedráždí jemné dásně a první zoubky miminka. Hrneček obsahuje 2 silikonová měkká pítka. Umožňuje pít bez rozlití. Je velmi lehký, což je velká výhoda při používání dítětem. Další výhodou hrnečku je, že je snadno omyvatelný a má speciální víčko, který chrání pítko před zašpiněním. Odolný vůči poškození. Výrobek je zcela bez bisfenolu A (0 % BPA).

Návod k použití: Pohárek udržujte vždy čistý. Před prvním a každým dalším použitím umyjte všechny demontované díly (hrnek, uzávěr, náustek, držadla, kryt) v teplé vodě jemným mycím prostředkem a zalijte vroucí vodou. Nevařte. Nepoužívejte žádné dezinfekční prostředky. Hrnek je vhodný do myčky nádobí. Silikonový náustek se nedoporučuje mýt v myčce na nádobí, protože mycí/čisticí prostředky mohou výrobek poškodit. Není určeno pro použití v mikrovlnné troubě. Malé děti by měly být krmeny pod dohledem dospělé osoby.

Varování! Nepřetržité a dlouhodobé sání tekutin může způsobit zubní kaz. Před krmením vždy zkontrolujte teplotu jídla. Husté tekutiny (např. suspenze s částicemi ovoce) mohou ucpat náustek. Před každým použitím výrobek zkontrolujte. Při prvních známkách poškození nebo opotřebení vyhoďte. Výrobek není hračka. Všechny části uchovávejte mimo dosah dětí. Včetně náhradního náustku.

Kapacita šálku: 240 ml

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: