Novinka Efekt lupa
 

Dada vlhčený toaletní papír s vůní meruňky s víčkem - 60 ks

 

Vlhčený toaletní papír s meruňkovou vůní, který můžete bez obav splachovat v záchodě a je vhodný pro děti. V balení 60 ks ubrousků.

Dostupnost Skladem
35 Kč
   
Kategorie Dada
 

Splachovatelný vlhčený toaletní papír Dada, s příjemnou ovocnou vůní s tekutinou s výtažkem z heřmánku, alantoinem a panthenolem, účinně a šetrně čistí a pečuje i o nejcitlivější části těla, aniž by ovlivňoval mikrobiom pokožky, který je přirozenou ochranou před vnějšími faktory. Ubrousky jsou vyrobeny z celulózových vláken, díky nímž splňují standardy splachovatelnosti a zároveň jsou pevné a odolné - během používání se neroztrhne. Malé balení s víčkem proti vysychání se snadno vejde do batohu a usnadňuje dětem hygienu (např. ve škole či na cestách). Zvlhčovací tekutina je z 98% voda. Voda použitá k výrobě těchto vlhčených ubrousků prochází čtyřnásobným filtračním procesem, díky kterému je měkká, ultra čistá, bez organických a anorganických nečistot, včetně těžkých kovů, chloru a zápachu. Balení obsahuje 60 ks ubrousků.

 
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu berete na vědomí jejich používání. Více informací o cookies zde.