Jednorázové sáčky Akuku na skladování pokrmů 150 ml - 30 ks

 

30 ks jednorázových sáčků na mléko či potraviny

Dostupnost Skladem
119 Kč
   
Kategorie Dětské potřeby
 

Jednorázové sterilní sáčky slouží k uchovávání potravin/mléka v chladničce nebo k jejich zmrazování. Splňují nejvyšší hygienické standardy díky sterilizaci E-Beam. Stabilní základna (dno) sáčku umožňuje pohodlné vertikální skladování a chrání potraviny před vysypáním/vylitím. Pevná spona s dvojitým zipem usnadňuje otevírání a zajišťuje bezpečnost uložených potravin a zároveň chrání před pronikáním pachů. Díky odměrce umístěné na sáčku přesně odměříte správné množství jídla a na bílý štítek umístěný na sáčku si můžete napsat poznámku o obsahu, datu, čase a množství (zpracování/odsátí).

POZOR! Sáček otevřete přestřižením nad zipem. Sáček otevřete a postavte ho na stojato. Abyste udrželi vnitřek sáčku sterilní, nefoukejte dovnitř ani do něj nevkládejte prsty.

Způsob skladování pro čerstvě odsáté mléko:

  • Lednička (+ 4 °C) až 96 hodin
  • Mraznička (- 20 °C) 3-6 měsíců 


Metoda rozmrazování:

  • K ohřátí jídla použijte vodní lázeň, jejíž teplota nepřesahuje 50 °C. Doporučuje se však rozmrazovat pomalu přes noc v lednici.
  • Nerozmrazujte pomocí mikrovlnné trouby nebo varem.
  • Před krmením nezapomeňte zkontrolovat teplotu jídla.


Upozornění:

Před použitím sáčků dodržujte speciální hygienu důkladným umytím rukou. Zmrazujte pouze čerstvý pokrm/mléko. Nikdy nemíchejte rozmražené potraviny/mléko s čerstvými. Nikdy nezmrazujte dříve rozmražené mléko či pokrm. Neplňte sáčky horkými tekutinami.

Objem sáčku: 150 ml

Balení obsahuje: 30 sáčků

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: