• 1 z 3
 

Sáčky na mateřské mléko (Dodie) - 20 ks

 

20 ks jednorázových sáčků na mléko

Dostupnost Skladem
Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 60 Kč (–20 %)
239 Kč
   
Kategorie Dětské potřeby
 

Jednorázové sterilní sáčky slouží k uchovávání mléka v chladničce nebo k zmrazování. Stabilní základna (dno) sáčku umožňuje pohodlné vertikální skladování a chrání mléko před vylitím. Díky odměrce umístěné na sáčku přesně odměříte množství mléka a na místo pro popisky umístěné na sáčku si můžete napsat poznámku o datu, objemu a čase zpracování/odsátí. Bez BPA.

Návod k použití (příprava a plnění sáčku): Pro správné použití odlepte 2 spodní části. Oddělte předříznutou část v horní části sáčku podle přerušovaných čar. Sáček otevřete tak, že od sebe oddělíte 2 části nad zipem. Nalijte mateřské mléko do sáčku. Vyznačená stupnice platí, když je sáček otevřený. Odstraňte přebytečný vzduch a sáček uzavřete stisknutím zipu. Zkontrolujte, zda je sáček stabilní. Zaznamenejte datum a množství odebraného mléka.

Metoda rozmrazování: Vložte sáček pod horkou vodu, dokud zcela nerozmrzne, nebo nechte sáček několik hodin v chladničce a poté při pokojové teplotě. Pomocí zářezu odtrhněte hubičku. Obsah sáčku nalijte do kojenecké láhve. Zahřejte láhev v ohřívači lahví nebo ve vodní lázni.

Objem sáčku: 270 ml

Balení obsahuje: 20 sáčků

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: