Vzdělávací boxík 6 - 18 měsíců - Učíme se anglicky

 

Chcete s vaším dítkem trávit čas smysluplně a navíc ho učit angličtinu už od malička?

Dostupnost Skladem
999 Kč
   
Kategorie Edukační hračky
 

Chcete s vaším dítkem trávit čas smysluplně a navíc ho učit angličtinu už od malička? Máme pro vás boxík Kamarád s knížkou - učíme se anglicky, ve kterém naleznete hned několik aktivit, které budou vašeho drobečka nejen bavit, ale zároveň splní tento účel.

Jde o klasický boxík, ale veškerý text v krabičce (tedy krom brožurky pro rodiče) je v anglickém jazyce i popisky na jednotlivých pytlíčcích. Pokud už tedy dítě zná klasickou verzi v češtině, tak je pro něj anglická verze snadnější. Určitě se hodí i pro starší děti, které chcete s angličtinou seznámit ještě před školkou nebo v průběhu školky.

Vše v jednom

Oproti jiným hračkám je boxík unikátní v tom, že nabízí velké množství her v jednom balení. Navíc jednotlivé aktivity jsou vzájemně propojené a jsou součástí příběhu o veverce Sofi, která je průvodcem celého boxíku. Dítě je tak více vtažené do hry a aktivita se pro něj stává zajímavější.

Hry v boxíku se ovšem nezaměřují pouze na rozvoj jedné schopnosti, ale přispívají ke komplexnímu psychomotorickému rozvoji dítěte (od rozvoje motorických dovedností po rozšiřování slovní zásoby). Dalším bonusem boxíku je, že obsahuje rodičovskou příručku, kde se dozvíte, jak s danými aktivitami pracovat a jak je přizpůsobit vašemu děťátku dle jeho věku. Miminko tak bude dostávat přesně takové podněty, jaké v dané vývojové fázi potřebuje

Kamarád s knížkou vám pomůže trávit společný čas smysluplně a upevnit vztah mezi vámi a vašim děťátkem.

Boxík obsahuje:

  • 1 interaktivní knížku s příběhem veverky Sofi
  • 3 doplňkové knížky (První slova, Zvířátka a Moje tělo)
  • 3 plakáty a 15 kartiček jako doplňková aktivita ke knížce Zvířátka
  • 8 kartiček jako doplňková aktivita ke knížce Moje tělo
  • 18 dvoudílných puzzlí jako doplňková aktivita ke knížce První slova
  • 4 černobílé oboustranné kartičky pro nejmenší
  • 5 kostek s obrázky zvířat a prvních slov
  • brožuru pro rodiče, jak přistupovat k jednotlivým aktivitám a jak s dítětem při hraní pracovat

 

Knížka s příběhem veverky Sofi + černobílé kartičky

Rádi byste rozvíjeli miminko již od útlého věku? Právě pro vás je tu interaktivní knížka, kde společně budete pomáhat najít veverce Sofi její ztracenou mašličku, ale také sadu kontrastních kartiček s motivy z knížky. Kontrastní kartičky jsou skvělé právě pro ty nejmenší, jejichž zrak se teprve vyvíjí a miminka nejsou schopna plně rozeznat barvy. Díky černobílé barvě kartiček budou vaši drobečkové moct se zájmem pozorovat nové obrázky a poznávat něco nového. Kartičky jsou také skvělým pomocníkem při nácviku pasení koníčků.

Knížka Moje tělo + 8 kartiček

Hledáte zajímavý a zábavný způsob, jak si vašim děťátkem povídat o lidském těle a seznámit ho s jeho částmi? Zkuste tematický pytlíček Moje tělo. S veverkou Sofi bude poznávat různé části těla, ale také různorodost lidí samotných. Děti se tak naučí, že ne všichni lidé vypadají stejně. Díky přiloženým kartičkám si pak hravou formou budete moct nové poznatky i vyzkoušet.

Knížka Zvířátka + 15 kartiček + 3 plakáty z různých prostředí

Hledáte zajímavý způsob, jak vašeho drobečka seznámit se světem zvířat? Nechcete ukazovat pouze obrázky zvířat, ale rádi byste seznámili dítě i s místem, kde mohou dané zvířátko vidět? Právě pro vás tu je tematický pytlíček ZvířátkaV knížce se seznámíte s různými skupinami zvířátek (domácími, lesními i divokými) a místem, kde je můžete vidět. Díky plakátům zobrazující různá prostředí a kartičkám se zvířátky se děťátko naučí, kde zvířátko žije.

Knížka První slova + 18 dvoudílných kartiček

Každý den slyší vaše děťátko nějaký nový zvuk, nové slovo. Občas jen slyší slovo, ale neví, k čemu patří. Aby se snadněji seznámili s věcmi kolem sebe, je pro něj připraven pytlíček První slova. Díky obrázkové knížce se spolu seznámíte s 18 novými předměty, které děťátko vidí ve svém každodenním životě. Můžete se tedy spolu učit, jak jednotlivé věci pojmenovat. Ať už se jedná o jednoduché "vrum vrum" nebo pokročilejší "auto". S přiloženými kartičkami se dítě naučí přiřazovat malované obrázky k reálně vypadajícím předmětům. Zároveň můžete kartičky využít jako pexeso a potrénovat tak svou paměť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: