Tip Efekt lupa
 

Beggs pokračovací mléko 2 (12x800 g)

 

12 x pokračovací mléko pro miminka od ukončeného 6. měsíce do 12 měsíců

 

Dostupnost Skladem
4 499 Kč
   
Kategorie Kojenecká mléka
 

Pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku s bakteriemi mléčného kvašení (Bifidobacterium animalis subsp. lactis). Pro výživu kojenců od ukončeného 6. do 12. měsíce.

Kojenecké mléko Beggs bylo vyvinuto ve spolupráci s českými a slovenskými rodiči. Obsahuje směs probiotik a prebiotik GOS/FOS a oligosacharidy mateřského mléka (2´FL). Přidané vitamíny C a D2 podpoří správnou funkci imunitního systému. Také je obohaceno o plnotučné mléko s kapkou mléčného tuku. Je určeno pro děti od ukončeného 6. měsíce do jednoho roku.

Jedinečná směs probiotik a prebiotik GOS a FOS
Obsahuje bakterii mléčného kvašení (Bifidobacterium animalis subsp.lactis), která se nachází ve střevní mikroflóře kojených dětí
Obsahuje vitamíny C a D
Obsahuje oligosacharid mateřského mléka (2´FL)
Obsahuje DHA
Obohaceno o plnotučné mléko a mléčný tuk (obsahuje 0,25 g mléčného tuku na 100 ml připravovaného mléka)
 Bez palmového oleje, rybího oleje a sóji
 Bez GMO 
 Vyrobeno v Nizozemsku
 Zlatý partner České pediatrické společnosti
 
 
 Obsahuje DHA, která při denním příjmu 100 mg přispívá k normálnímu vývoji zraku kojenců
 DHA je rostlinného původu          Obsahuje bakterii mléčného kvašení          Prebiotika GOS
 Obsahuje vitamín D, který přispívá k normální funkci imunitního systému u dětí
 
 
Složení: demineralizovaná syrovátka v prášku (z MLÉKA), rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), sušené odtučněné MLÉKO, laktóza (z MLÉKA), galakto- oligosacharidy (z MLÉKA) 6,3 %, maltodextrin, sušené plnotučné MLÉKO 4,75 %, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, chlorid draselný, tri-magmesium dicitrát, citrát draselný, hydrogenfosforečnan draselný, hydroxid vápenatý, síran železnatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, kukuřičný sirup, 2‘-FUKOSYLLAKTÓZA 0,75 %, frukto-oligosacharidy 0,7 %, olej z Crypthecodinium cohnii, L-askorbát sodný, cholin chlorid, DL-α-tokoferyl-acetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, thiamin hydrochlorid, retinylacetát, pyridoxin hydrochlorid, kyselina listová (N-pteroyl-L-glutamová kyselina), riboflavin, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin, olej z Mortierella alpina, taurin, slunečnicový lecitin (emulgátor), sodná sůl uridin-5′-monofosfátu, cytidin-5′-monofosfát, sodná sůl inosin-5′-monofosfátu, adenosin-5′-monofosfát, sodná sůl guanosin-5′-monofosfátu, antioxidanty (koncentrát směsi tokoferolů, askorbyl palmitát), L-karnitin-L-tartrát, bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium animalis subsp. lactis; 1,5x107 cfu/g). Alergeny jsou označeny velkým písmem a tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.
 
Tabulka dávkování:
 
Věk dítěte (měsíc) Objem vody na 1 dávku (v ml) Počet odměrek na 1 dávku Počet dávek na 24 h
6 - 8 180 4 6
9 - 12 180 4 6

 

Doporučené dávkování: 1 zarovnaná odměrka = 4,2 g výrobku; 1 odměrka na 30 ml vody. Tato tabulka doporučeného dávkování slouží pouze jako pomůcka. Každé dítě je jiné a může vyžadovat menší nebo větší dávky, než je uvedeno výše. V případě potřeby konzultace se obraťte na svého nutričního specialistu/pediatra. Dítě od ukončeného 6. měsíce potřebuje vypít okolo 600 ml mléka za den k jídlu nebo pití spolu s dalšími potravinami.

Umyjte si ruce, sterilizujte veškeré pomůcky a lahvičku dle pokynů výrobce.

Naplňte láhev správným množstvím vody ohřáté na přibližně 40°C.

Do vody přidejte uvedený počet zarovnaných odměrek.

Láhev uzavřete a opatrně protřepejte, dokud se prášek nerozpustí. Než podáte připravené mléko svému dítěti, otestujte teplotu mléka na vnitřní straně zápěstí.

Důležité instrukce pro krmení: Balení vždy pečlivě uzavřete. Nepřidávejte více nebo méně odměrek, než je stanoveno. Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Mléko připravujte nejdéle 1 hodinu před krmením. Používejte pouze předem převařenou nebo balenou vodu. Používejte pouze přiloženou odměrku. Před vložením odměrky zpět do uzávěru se ujistěte, že je čistá a suchá. Před uskladněním řádně uzavřete plechovku. Po krmení vylejte nedopité mléko z lahve a důkladně umyjte láhev a dudlík.
 
Hmotnost: 12 x 800 g. Skladujte na chladném a suchém místě. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost (Best before) viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření. Chraňte před chladem a mrazem.
  
Důležité upozornění: Kojení je nejlepší způsob výživy kojenců. Beggs 2 je vhodné pouze pro kojence starší než 6 měsíců a má tvořit pouze část smíšené stravy a nemá být používáno jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoli výjimky z pravidla věku 6 měsíců, by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a rozvojových potřebách konkrétního kojence. Dbejte na hygienu ústní dutiny kojence. Dodržujte pokyny pro přípravu a skladování, jinak ohrozíte zdraví kojence.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: