Tip Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Muumi Baby EKO Pants vel. 5 - 114 ks (10-15 kg)

 

Měsíční balení eko plenkových kalhotek

Vhodné pro děti o váze 10-15 kg. Balení obsahuje 3 x 38 ks (114 ks) plenkových kalhotek.

 

Dostupnost Skladem
1 489 Kč
   
Kategorie Muumi Baby
 

Zajímáte se o ekologii? Rádi byste svému dítěti kupovali plenkové kalhotky, které nezatíží přírodu, a zároveň budou k jeho pokožce citlivé a šetrné? Pokud ano, ideálním řešením jsou jednorázové ekologické bio pantsy značky Muumi Baby.

Jsou hypoalergenní a tedy vhodné i pro děti s nejcitlivější pokožkou, nenajdete v nich žádné přidané chemikálie (alergenní látky), jako je latex, chlór (běleny jsou pouze kyslíkem), parfemace nebo glyfosáty, které by mohly dráždit citlivou dětskou pokožku. Jsou vyrobeny z prodyšných materiálů, které umožňují pokožce dýchat. Díky pružnému materiálu (pružné a přizpůsobivé boky) perfektně drží i při zvýšeném pohybu, čímž poskytují 100 % ochranu  proti protečení.

 

Výroba plenkových kalhotek: Všechny fáze výroby probíhají ve Finsku a energie pro výrobu plenek pochází z čistých zdrojů. Pantsy vyrobené sluncem. Uživateli plenkových kalhotek jsou ti nejmladší obyvatelé planety. Proto přemýšlí o věcech dlouhodobě a udržitelně. Výrobní proces těchto kalhotek využívá pouze obnovitelné druhy energie, které neuvolňují žádné škodlivé emise oxidu uhličitého a výroba neprodukuje žádný odpad. Vše recyklují nebo přeměňují zpět na energii. S hrdostí oznamují, že jsou první, kdo na trh uvedl 100 % uhlíkově neutrální eko pantsy.

Certifikáty a symboly patřící těmto plenkovým kalhotkám:

Certifikace Forest Stewardship Council (FSC) je mezinárodní systém certifikace lesů, který podporuje jejich odpovědné a ekologické obhospodařování. Certifikát mimo jiné znamená, že v souladu se zásadami odpovědného lesního hospodářství se místo pokácených stromů vysazují nové stromy. Výběrem dětských plenkových kalhotek Muumi Baby chráníte přirozenou rozmanitost v severských lesích.

Ekoznačka Nordic Swan Ecolabel - Kritéria pro získání ekoznačky Nordic Swan jsou vypracována z hlediska životního cyklu produktu, a to od výběru surovin až po jeho likvidaci. Ekoznačka Nordic Swan Ecolabel znamená odpovědnost produktu vůči životnímu prostředí, přičemž zohledňuje výrobní proces, použití produktu i nakládání s odpady. Ekoznačka stanovuje přesná a přísná kritéria pro to, co mohou pantsy obsahovat a co do nich může být přidáno během výrobního procesu. Produkty nesoucí ekoznačku Nordic Swan nesmějí obsahovat žádné látky škodící zdraví nebo životnímu prostředí.

Symbol vlajky s klíčem Tehty Suomessa Made In Finland - Všechny fáze výroby probíhají ve Finsku.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: