DÁREK ZDARMA Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Muumi Baby EKO pleny vel. 1 - 75 ks (2-5 kg)

 

Vhodné pro miminka o váze 2-5 kg. Balení obsahuje 3 x 25 ks (75 ks) plen.

 

Dostupnost Skladem
725 Kč
   
Kategorie Muumi Baby
 

Zajímáte se o ekologii? Rádi byste svému dítěti kupovali plenky, které nezatíží přírodu, a zároveň budou k jeho pokožce citlivé a šetrné? Pokud ano, ideálním řešením jsou jednorázové ekologické bio pleny značky Muumi Baby.

Jsou hypoalergenní a tedy vhodné i pro miminka s nejcitlivější pokožkou, nenajdete v nich žádné přidané chemikálie (alergenní látky), jako je latex, chlór (běleny jsou pouze kyslíkem), parfemace nebo glyfosáty, které by mohly dráždit citlivou dětskou pokožku. Jsou vyrobeny z prodyšných materiálů, které umožňují pokožce dýchat. Díky pružnému materiálu (pružné a přizpůsobivé boky) perfektně drží i při zvýšeném pohybu, čímž poskytují 100 % ochranu  proti protečení. Najdete na nich indikátor vlhkosti, který vás informuje, kdy plenu vyměnit. Plenky Newborn ve velikosti 1 pro děti o hmotnosti cca 2 - 5 kg mají speciální střih do U přes pupík, který vyhovuje lépe než ostatní průmyslové střihy do V, čímž chrání pupeční šňůru.

 

Výroba plen: Všechny fáze výroby probíhají ve Finsku a energie pro výrobu plenek pochází z čistých zdrojů. Pleny vyrobené sluncem. Uživateli plenek jsou ti nejmladší obyvatelé planety. Proto přemýšlí o věcech dlouhodobě a udržitelně. Výrobní proces těchto plen využívá pouze obnovitelné druhy energie, které neuvolňují žádné škodlivé emise oxidu uhličitého a výroba neprodukuje žádný odpad. Vše recyklují nebo přeměňují zpět na energii. S hrdostí oznamují, že jsou první, kdo na trh uvedl 100 % uhlíkově neutrální eko pleny.

Certifikáty a symboly patřící těmto plenám:

Certifikace Forest Stewardship Council (FSC) je mezinárodní systém certifikace lesů, který podporuje jejich odpovědné a ekologické obhospodařování. Certifikát mimo jiné znamená, že v souladu se zásadami odpovědného lesního hospodářství se místo pokácených stromů vysazují nové stromy. Výběrem dětských plen Muumi Baby chráníte přirozenou rozmanitost v severských lesích.

Ekoznačka Nordic Swan Ecolabel - Kritéria pro získání ekoznačky Nordic Swan jsou vypracována z hlediska životního cyklu produktu, a to od výběru surovin až po jeho likvidaci. Ekoznačka Nordic Swan Ecolabel znamená odpovědnost produktu vůči životnímu prostředí, přičemž zohledňuje výrobní proces, použití produktu i nakládání s odpady. Ekoznačka stanovuje přesná a přísná kritéria pro to, co mohou plenky obsahovat a co do nich může být přidáno během výrobního procesu. Produkty nesoucí ekoznačku Nordic Swan nesmějí obsahovat žádné látky škodící zdraví nebo životnímu prostředí.

Symbol vlajky s klíčem Tehty Suomessa Made In Finland - Všechny fáze výroby probíhají ve Finsku.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: