Akce Efekt lupa
 

Bella Mamma Comfort poporodní vložky - 10 ks

 

10 ks poporodních vložek se superabsorpční schopností

Dostupnost Skladem
75 Kč
   
Kategorie Potřeby pro maminky
 

Hygienické vložky s vysokou savostí pro ženy v období po porodu mají zvýšenou absorpci a díky pohodlnému anatomickému tvaru, který zvyšuje komfort používání, se příjemně nosí. Mají extra měkký a jemný povrch pro pohodlné používání. Distribuční vrstva urychluje proces absorpce. Superabsorbent obsažený ve výrobku zvyšuje absorpční schopnost díky čemuž nemusí mít vložka takovou tloušťku jako ostatní poporodní vložky. Vložky lze používat se speciálními síťovanými kalhotkami i s běžným spodním prádlem. Super secure fixing (super lepící proužek) udrží vložku na 1 místě. Neobsahují žádné alergeny: nejsou běleny elementárním chlórem a neobsahují přírodní latex.

Gynekologicky bezpečné: Vložky jsou bezpečné při hojení poporodních ran. Nedochází s nimi k mechanickému dráždění lidské tkáně. Jsou cytologicky bezpečné - testovala se reakce buněk vůči látkám extrahovaným ze zkoušeného produktu (tedy nic z toho, co se případně dostane do buněk, nevyvolá žádné enzymatické změny např. na cytoplazmatických strukturách).

Tyto poporodní vložky byly testovány 101 ženami po porodu po dobu 8 týdnů a tyto ženy vyzdvihují pohodlí při používání, zvýšenou savost nezbytnou při silném krvácení, anatomický tvar a vhodnou tloušťku.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: