CASHBACK - ZÍSKEJ AŽ 400 KČ ZPĚT Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Bella Happy Soft & Delicate vel. 5 - 12 ks (11-18 kg)

 

Malé cestovní balení vhodné pro děti o váze 11-18 kg. Balíček obsahuje 12 ks plen.

 

Dostupnost Skladem
89 Kč
   
Kategorie Jednorázové pleny
 

Plenky Happy Soft & Delicate Junior byly navrženy pro děti s váhou od 11 do 18 kg. Jsou lehké, tenké a prodyšné. Se superabsorbentem je pokožka miminka rychle v suchu. Jelikož je pokožka dítěte citlivá a náchylná vůči podráždění, tak je dobré vědět, kdy dítě přebalit. Indikátor vlhkosti na plenkách vám umožňuje přesně určit, kdy je třeba plenku vyměnit nebo kdy ještě není ten čas rušit dítě s výměnou plenky. Jsou neparfémované a neobsahují alergeny. Na plenách vel. 5 vás bude doprovázet mlsný ježeček.

Vlastnosti plenek:

Padnou jako ulité – Jsou velmi lehké a tenké a díky systému elastických prvků se dokonale přizpůsobí zadečku a bříšku vašeho dítěte. Prodyšná vnější vrstva zajišťuje proudění vzduchu k pokožce a zabraňuje podráždění a vzniku opruzenin.

Účinná ochrana proti vlhkosti – Savé jádro plenek se superabsorbentem okamžitě absorbuje veškerou tekutinu a pokožka vašeho dítěte tak zůstává suchá.

Indikátor vlhkosti "nenechají miminko v mokru" – Jsou vybaveny indikátorem vlhkosti – speciálním proužkem v přední části plenky, který změnou barvy signalizuje, že je plenku potřeba vyměnit. Žlutý proužek je při suché pleně, při nasakování tekutiny mění barvu do modré.

Chrání mikrobiom pokožky – Mikrobiom je komplex mikroorganismů obývajících lidské tělo. Hraje mimořádně důležitou roli, např. při podpoře správného fungování kožní bariéry. Aby nedošlo k narušení rovnováhy mikrobiomu pokožky dítěte, měla by k němu být plena neutrální. A přesně taková je plenka Happy!

Nechtějí nikoho dráždit – Plenky nejsou parfemovány a neobsahují alergeny a jsou tedy vhodné i pro velmi citlivou pokožku miminka.

Výhody a certifikáty:

Myslí i na budoucnost – Obaly nových plenek Happy Soft & Delicate jsou vyrobeny bezodpadovou technologií. Plastový odpad, který vzniká při výrobě obalů, je plně znovu využit ve výrobním procesu. Plenky obsahují přírodní celulózu z odpovědných zdrojů.

Dermatest® – Kvalita plenek Happy SOFT & DELICATE je potvrzena nezávislým, světově uznávaným dermatologickým institutem Dermatest®.

Institute of Mother and child positive opinion – Certifikaci vydal i Institut matky a dítěte (IMiD) – známé výzkumné pracoviště s šedesátiletou tradicí a vysokým uznáním i v zahraničí.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: